Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 3, 2020

Арсеній Яценюк буде судитися з Росією

Автор:

|

Вересень 26, 2017

|

Рубрика:

Арсеній Яценюк буде судитися з Росією

Про це повідомляє 26 вересня Західна інформаційна корпорація (ZIK). Колишній спікер Верховної Ради і прем’єр-міністр України має намір притягнути до відповідальності російських слідчих та суддів, які вели так звану «чеченську справу Яценюка». Вже впродовж тривалого часу в Росії поширюють абсурдні вигадки про начебто участь Арсенія Петровича у боях проти російських військ під час збройного конфлікту в Чечні.

Кінцевою метою позивача є процес проти Росії у Європейському суді з прав людини (ЄСПЛ). Однак за правилами цієї авторитетної міжнародної інституції, перед позовом до неї необхідно, щоб справа пройшла усі стадії розгляду в місцевих судах. Як повідомила у мережі Facebook прес-секретарка Арсенія Яценюка Ольга Лаппо, його представники таки звернуться у російські суди. Зрозуміло, справедливого розгляду на території «авторитарної путінської Росії» дочекатися не вдасться. Але потрібно пройти формальну процедуру, щоб мати підстави для позову до ЄСПЛ.

Світлина: коли у Росії почали розповідати байки про участь Арсенія Яценюка у чеченській війні, соціальні мережі відгукнулися гумористичними фотомонтажами.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply