Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 24, 2020

Арсен Аваков про Петра Порошенка: «Ми не вороги»

Автор:

|

Квітень 04, 2018

|

Рубрика:

Арсен Аваков про Петра Порошенка: «Ми не вороги»

Інтернет-видання «LIGA.net» у середу, 4 квітня, оприлюднило обширне інтерв’ю з міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим. Пропонуємо кілька найбільш цікавих, на нашу думку, фрагментів тексту.

Ось, наприклад, що було сказано з приводу того, чи дозволяє поточний рейтинг і репутація Петра Порошенка говорити про нього як про єдиного кандидата у президенти від правлячої коаліції: «Я здригаюся, коли чую про єдиного кандидата. Я вважаю, що Порошенко може бути одним з реальних кандидатів у президенти – поряд з іншими». При цьому Арсен Аваков вже не перше заявив, що є прихильником парламентської республіки. На його думку, це б зменшило кількість угруповань, які борються одне з одним.

Окрім того, очільник Міністерства внутрішніх справ вкотре наголосив, що не має конфліктів з главою держави: «Ми дуже часто спілкуємося з Президентом Порошенком… Ми не вороги. Кожен виконує свою функцію. Я – функцію міністра, він – функцію президента».

І врешті, Арсен Аваков заперечив існування домовленостей про об’єднання між президентською партєю і «Народним фронтом» Арсенія Яценюка.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply