Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 25, 2020

Аріана Ґранде відвідала поранених підлітків

Автор:

|

Червень 03, 2017

|

Рубрика:

Аріана Ґранде відвідала поранених підлітків

Американська співачка, після концерту якої минулого тижня стався кривавий терористичний акт на Manchester Arena, побувала у Королівському дитячому шпиталі Манчестера. Тут вона поспілкувалася з дітьми, які постраждали від вибуху, їх батьками та персоналом лікарні. Про це 3 червня повідомив сайт ВВС.

Видання додає, що щирий жест виконавиці справив неймовірне враження. «Готовий луснути від щастя, що вона прийшла», – написав батько однієї з постраждалих дівчаток. Він пояснив, що ще ніколи не бачив свою донечку такою щасливою, а також признався, що навіть заплакав.

Раніше цей госпіталь вже відвідала Британська королева Єлизавета ІІ.

Як відомо, Аріана Ґранде одразу після трагедії скасувала частину концертів у Європі, але незабаром вирішила повернутися на сцену заради благодійного виступу в Манчестері. Вона спеціально прибула сюди із США дещо раніше, щоб відвідати своїх постраждалих шанувальників. А благодійний концерт відбудеться завтра, у неділю. На ньому виступлять також Джастін Бібер, Coldplay та інші зірки британської та світової поп-сцени. Отримані від продажу квитків кошти поповнять фонд We Love Manchester, створений міською радою разом з британським відділенням Червоного Хреста для допомоги постраждалим від теракту.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply