Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 18, 2019

Арешти правоохоронців у справі «Антимайдану»

Автор:

|

Грудень 30, 2016

|

Рубрика:

Арешти правоохоронців у справі «Антимайдану»

1230___06-2

У п’ятницю, 30 грудня, суд застосував запобіжний захід для старшого оперуповноваженого Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України. Його підозрюють у скоєнні злочину проти 8 активістів «Автомайдану» у ніч з 22 на 23 січня 2014 року. Підозрюваний перебуватиме під вартою або ж може внести заставу, суму якої не повідомляють. Таку інформацію оприлюднив прес-центр Генеральної прокуратури України.

Додамо, це вже другий правоохоронець, якого взяли під варту за цією справою. Першого затримали напередодні – 29 грудня. Прокуратура наголошує, що на час проведення розслідування підозрюваний не зможе обіймати свою посаду.

Дії підозрюваних кваліфіковано за кількома статтями Кримінального кодексу України (перевищення влади та службових повноважень, що супроводжувалося насильством та спричинило тяжкі наслідки, вчинене за попередньою змовою групою осіб, завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину, завідомо неправдиве показання свідка і потерпілого, поєднані з обвинуваченням особи у вчиненні тяжкого злочину зі штучним створенням доказів).

Архівні світини: autoua.net, zik.ua.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...