Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 21, 2019

Апеляція Романа Насірова не пройшла

Автор:

|

Березень 13, 2017

|

Рубрика:

Апеляція Романа Насірова не пройшла

У понеділок, 13 березня, Апеляційний суд Києва прийняв рішення залишити під вартою відстороненого від посади голову Державної фіскальної служби (ДФС). Тобто, адвокатам не вдалося оскаржити ухвалений минулого тижня Солом’янським райсудом Києва запобіжний захід. Нагадаємо, що це арешт на 60 діб, якого можна уникнути, внісши застави у сумі 100 мільйонів гривень ($3,7 мільйона).

Таким чином Роман Насіров повертається до Лук’янівського слідчого ізолятора, де йому відведено одне місце у камері на чотири особи. Заарештований так охарактеризував перші дні перебування під вартою: «Умови тримання в СІЗО не найкращі, я впевнений що мабуть є і кращі камери, але я буду залишатися там, де я є, тому що це не від мене залежить, а від керівництва СІЗО». Згадав він і про заставу: «У мене немає такої суми, тому фізично внести її не можу».

Але хоча попереднє рішення залишилося без замін, у сьогоднішнього судового засідання було дві суттєві відмінності. Цього разу підозрюваного помісти не у клітку, а за скло. Окрім того, він сидів на лавці, а не лежав на лікарняних ношах.

Нагадаємо, що у 2015-2016 роках Роман Насіров дав вказівку про  розстрочку податкового боргу низці комерційних структур, пов’язаних з народним депутатом Олександра Онищенком, що втік від українського правосуддя. Як твердить слідство, завдані цим державі збитки оцінюються приблизно у 2 мільярди гривень ($74,6 мільйона).

Коли сьогодні відсторонений від посади голова ДФС спілкувався з журналістами з’явилася група активістів, які вигукували: «Рома, здай Петра».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...