Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 25, 2020

Антикорупціонери внесли припис Уляні Супрун

Автор:

|

Травень 07, 2018

|

Рубрика:

Антикорупціонери внесли припис Уляні Супрун

Це повідомлення оприлюднене у понеділок, 7 травня, на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК). Останнім часом особа виконувачки обов’язків міністра охорони здоров’я Уляни Супрун досить часто з різних приводів потрапляє в інформаційний простір. Але цього разу справа стосується її лише опосередковано.

НАЗК прийняло рішення про внесення припису щодо одного з її підлеглих. А саме – директора Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Олександра Ларіна. Перевіркою встановлено, що він, як посадова особа, порушив вимоги статті 28 Закону України «Про запобігання корупції» – не повідомив Міністерство охорони здоров’я про наявність у нього потенційного конфлікту інтересів, пов’язаного з перебуванням у його підпорядкуванні на роботі дружини.

Відтак НАЗК вимагає провести службове розслідування та розглянути питання щодо притягнення винної особи до встановленої законом відповідальності. Припис є обов’язковим до виконання.

Світлина: Уляна Супрун.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply