Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

Антикорупційний суд: заминка на старті

Автор:

|

Червень 13, 2018

|

Рубрика:

Антикорупційний суд: заминка на старті

Газета Верховної Ради «Голос України» у середу, 13 червня, розмістила на своїх сторінках текст закону «Про Вищий антикорупційний суд». Документ вступає у силу наступного дня після оприлюднення.

Однак Міжнародна антикорупційна мережа Transparency International вже звернула увагу на один прикрий нюанс. Цитуємо з сайту організації: «Апеляції щодо справ НАБУ, які зараз уже розглядаються в судах, відбуватимуться в судах загальної юрисдикції, а не апеляційній палаті Вищого антикорупційного суду. Така норма з’явилася в оприлюдненому тексті закону. Ця правка не була зачитана головою комітету правової політики та правосуддя Русланом Князевичем у сесійній залі перед ухваленням закону та не обговорювалася на комітеті. Ця норма з’явилася в тексті правок до закону, розданому в комітеті за годину до голосування, а сьогодні – у вже оприлюдненому законі. Цієї норми також не було у запропонованій комітетом редакції порівняльної таблиці до другого читання, опублікованій на сайті Верховної Ради».

«Transparency International Україна» закликає виправити це положення про апеляцію, бо воно у нинішній редакції дозволить затягувати судові процеси проти корупціонерів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply