Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 24, 2019

Антиконтрабандна операція на Закарпатті

Автор:

|

Листопад 16, 2017

|

Рубрика:

Антиконтрабандна операція на Закарпатті

Нещодавно головний військовий прокурор України Анатолій Матіос заявляв, що 150 кілометрів державного кордону України з Угорщиною є «приватними». Державна прикордонна служба тоді заперечила це твердження. І ось у четвер, 16 листопада стало відомо, що силові структури здійснюють на Закарпатті масштабну спецоперацію із протидії контрабанді.

Окрім прикордонного відомства у ній беруть участь підрозділи Міністерства внутрішніх справ та військової прокуратури. Залучено броньовану техніку і навіть прикордонну авіацію. Основною метою операції називають нанесення суттєвого удару по організаторах незаконної діяльності на державному кордоні України. Вже проведено обшуки у десятках приміщень, у приватних осіб, які підозрюються у причетності до протиправної діяльності.

Місцеві ЗМІ з посиланням на обласну поліцію повідомляють, що заарештовано Горвата Аттілу, відомого за прізвиськом «Докі». Його, начебто, вважають організатором так званого «приватного кордону». Втім, офіційно цей факт не підтверджений.

About Author

news

  • Лис Микита

    А славнозвісного губернатора Закарпаття стан на кордоні ніби і не стосувався. ( Цікаво – простий недогляд, чи може….) Набагато вигіднішим стало роздмухування навколоосвітніх проблем.

Loading...