Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 18, 2019

Анна Музичук здобуває друге «золото» поспіль!

Автор:

|

Грудень 30, 2016

|

Рубрика:

Анна Музичук здобуває друге «золото» поспіль!

1230___08-1

Українська шахістка стала ще й чемпіонкою світу із бліцу. Турнірний шлях для неї складався непросто: після першого ігрового дня – лише 5 позиція та відставання від лідера на одне очко. Ситуація змінилася сьогодні, 30 грудня, у другий ігровий день. Анна Музичук не змогла перемогти одразу у трьох перших партіях. Однак потім здобула важливі очки в наступних чотирьох іграх, що допомогло опинитися на першій позиції. Відтоді наша гросмейстерка його вже не покидала, а в останньому турі остаточно закріпила за собою «золото» – 13 очків у 17 поєдинках. Друге та третє місця посіли росіянки – Катерина Лагно (вона – уродженка Львова, у 2013 році змінила українське громадянство на російське) і Валентина Гуніна.

Додамо, Анна Музичук захистила своє звання найкращої у бліці, адже перемагала на цьому турнірі у 2014 році. А позавчора, 28 грудня, українка стала чемпіонкою світу в рапіді, чи як ще кажуть – у швидких шахах. Як і Василь Іванчук у чоловічому розряді.

Бліц та рапід – різновиди шахів. Перший називають «блискавичним», адже на гру дається 3 хвилини та 2 секунди на хід. Рапід, у свою чергу, довший: 15 хвилин на партію та 10 секунд на хід.

Світлини: Соцмережі, Анатолій Яворский.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...