Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 22, 2018

Англійську вчитимуть більше і краще

Автор:

|

Липень 02, 2016

|

Рубрика:

Англійську вчитимуть більше і краще

fbc10a327508975__GG

Президент України Петро Порошенко зустрівся із іноземними волонтерами – викладачами англійської мови проекту GoCamps. Він подякував їм за участь у дуже важливій для нашої країни програмі громадської організації GoGlobal. Президент підкреслив велике значення такої ініціативи для перемоги у битві за думки людей, чия свідомість отруєна російською пропагандою.

«Я був би дуже радий, щоб діти з окупованих територій взяли участь в програмі GoGlobal. Вони знаходяться в жахливих гуманітарних умовах, де нема їжі, грошей, шкіл, дитячих садків, пенсій, ліків. Єдине, що вони мають, це російська пропаганда. І коли вони дістануться нашої території, неокупованої території, вони зрозуміють, що Україна зовсім інша. Саме тому, ваша участь також сприятиме поверненню миру на нашу землю», – сказав Петро Порошенко.

Народний депутат, член Ради ініціативи GoGlobal Мустафа Найєм подякував Главі держави за підтримку проекту і розповів, що цього року програмою буде охоплено 9000 українських дітей, а наступного в проекті зможуть взяти участь 100 000 дітей.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...