Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 25, 2020

Анґела Меркель і потік нелегалів

Автор:

|

Вересень 24, 2016

|

Рубрика:

Анґела Меркель і потік нелегалів

08_0924-1

На саміті лідерів країн Центральної і Східної Європи, що відбувся 24 вересня у Відні, канцлер Німеччини Анґела Меркель запропонувала тих біженців, яким відмовлено у наданні притулку, повертати з Євросоюзу назад на батьківщину. Інформаційні агенції наводять такі її слова: «Наша мета повинна полягати в тому, щоби зупинити нелегальну міграцію наскільки це можливо».

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, якого вважають євроскептиком, вкотре наголосив, що варто створити центри прийому мігрантів поза Європою. І там розглядати прохання кожного з них. Однією з країни, де можна облаштувати такі центри, він назвав Лівію. Така пропозиція повинна б сподобатися владі Німеччини, яка до кінця року повинна розглянути близько мільйона прохань біженців.

На саміті намагалися виробити спільну стратегію, яка дасть змогу керувати потоком вимушених переселенців. Адже цього року він перемістився з Балкан на Італію, де вже нараховується близько 110 тисяч біженців. Це сталося після того, як було закрито кілька кордонів на південному сході Європи.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply