Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 16, 2019

Андрій Шевченко робить збірну молодшою

Автор:

|

Грудень 30, 2016

|

Рубрика:

Андрій Шевченко робить збірну молодшою

1230___02-2

Коли довкола сніг, а усі готуються зустрічати Новий рік, інтернет-портали України 30 грудня дружно заговорили про футбол. А приводом стало зовсім свіже інтерв’ю, яке дав сайтові «ONLINE.UA» головний тренер національної збірної України з футболу Андрій Шевченко. Він поділився планами на 2017-й рік.

Перш за все ставиться мета постійно вдосконалювати гру команди. Одним з основних завдань є також її омолодження. Цей процес вже йде. Триватиме він і у новому році. Однак конкретних прізвищ Андрій Шевченко не назвав і від прямого запитання ухилився: «Це складно передбачити, все залежить від виступу футболістів у клубах. Якщо вони показують змістовну гру, і головне, демонструють свій клас на високому рівні і протягом часу, то ми їх обов’язково викличемо у збірну. Восени у чотирьох офіційних матчах у нас дебютували шестеро новачків. Це значне число, якщо згадати, що результат кожної зустрічі для нас був дуже важливий. Так що і в подальшому ми відкриті для свіжих виконавців, я впевнений, що нові прізвища обов’язково пролунають».

Принцип «грати краще і молодшими силами» свідчить про те, що тренерський штаб думає не лише про чемпіонат світу 2018 року, а й про подальшу перспективу української збірної. Час, що минув від дня призначення Андрія Шевченка наставником команди ще надто короткий, щоб робити якісь об’єктивні висновки. Однак результати проведених під його керівництвом матчів свідчать самі за себе: Ісландія – 1: 1, Туреччина – 2: 2, Косово – 3: 0, Фінляндія – 1: 0, Сербія – 2:0. А вітаючи українців з Новим роком, головний тренер футбольної збірної побажав усім бути ближче один до одного, пам’ятати, що тільки разом ми можемо перемогти, подолати цей важкий час.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...