Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 28, 2020

Амністія для учасників АТО

Автор:

|

Вересень 02, 2017

|

Рубрика:

Амністія для учасників АТО

Петро Порошенко зустрівся з Предстоятелями церков та Героями України, інформує 2 вересня офіційний сайт Президента України. Глава держави назвав неприйнятним напад силових структур окупаційної влади Криму на храм Святих рівноапостольних князів Володимира і Ольги Української православної церкви Київського патріархату в Сімферополі.

Під час зустрічі йшлося й про тих засуджених учасників АТО, що не скоїли тяжких злочинів. Предстоятель Української православної церкви Київського патріархату, патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зауважив: «Звичайно за злочини потрібно карати, так само як і Господь за гріхи карає. Але Господь сказав, що милувати потрібно». Отож, у відповідь на висловлене військовослужбовцями та церковними ієрархами прохання Петро Порошенко підписав закон «Про амністію у 2016 році», який стосується, зокрема, засуджених за нетяжкі злочини учасників АТО.

У липні 2016 року Верховна Рада ухвалила закон про амністію і поширила його на засуджених учасників АТО, а також на вагітних, неповнолітніх, людей з інвалідністю, пенсіонерів, ветеранів війни й учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Наступного місяця Президент України наклав вето на цей закон. Торік у грудні парламент ухвалив закон із пропозиціями Президента України.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply