Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 23, 2020

Американський успіх української космонавтики

Автор:

|

Жовтень 18, 2016

|

Рубрика:

Американський успіх української космонавтики

1018___07-4

У вівторок, 18 жовтня, Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) запустило у космос ракету Antares OA5. І це стало успіхом не лише американської, а й української космонавтики. Адже перший ступінь носія зроблено в Україні. Перший не лише за рахунком, а й за важливістю. Бо саме він відриває ракету від землі і виводить на заплановану траєкторію у повітрі. А це є одним з найбільш відповідальних моментів запуску.

Antares OA5 з вантажним кораблем Sygnus на борту здійснив успішний старт з Середньоатлантичного регіонального космопорту на острові Волопс у штаті Вірджинія. Ракета-носій доставить на Міжнародну космічну станцію 2,4 тонни корисного вантажу – провізію для екіпажу та різноманітне обладнання.

Головним розробником ракети Antares є корпорація Orbital Science Corporation (США). Однак апарат створюється за програмою міжнародної кооперації, до якої входять і підприємств України. Основна конструкція першого ступеню розроблена Конструкторським бюро «Південне», а виготовлена ​​«Південним машинобудівним заводом» за участі ще низки українських підприємств.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply