Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, May. 25, 2019

Американський літак не долетів до авіаносця

Автор:

|

Листопад 22, 2017

|

Рубрика:

Американський літак не долетів до авіаносця

На борту було 11 осіб. Ані доля цих людей, ані причини аварії наразі ще не встановлені. Триває рятувальна операція. Я повідомляє у середу, 22 листопада, сайт ВВС, літак американських Військово-морських сил (ВМС) прямував до авіаносця «Рональд Рейган», який знаходиться на чергуванні у Філіппінському морі. Але не долетів, бо упав біля берегів японського острова Окінави.

Я відомо, через загострення відносин з Північною Кореєю Сполучені Штати тримають в західній частині Тихого океану велике угруповання ВМС . Корабель «Рональд Рейган» ще з двома американськими авіаносцями в середині листопада брав участь у спільних навчаннях з Японією і Південною Кореєю.

Видання нагадує, що цього року біля берегів східної Азії сталася серія інцидентів за участю кораблів ВМС США. У серпні 11 американських моряків загинули внаслідок зіткнення ракетного есмінця «Джон С. Маккейн» з нафтовим танкером, а ще семеро втратили життя у червні, коли есмінець «Фітцджеральд» врізався у вантажне судно. Сталося також ще дві аварії, але вони, на щастя, обійшлися без жертв.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...