Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 27, 2021

Американський інтерес до російського олігарха

Автор:

|

Вересень 02, 2018

|

Рубрика:

Американський інтерес до російського олігарха

Інтернет-видання «Deutsche Welle» у неділю, 2 вересня, повідомляє, начебто Федеральне бюро розслідувань (ФБР) робило спроби завербувати одного з найбагатших бізнесменів Росії Олега Дерипаску. А газета «The New York Times» оприлюднила на цю тему статтю, опираючись на інформацію, отриману від колишніх і чинних чиновників, а також людей з оточення самого мільярдера.

За даними джерел видання, Олегові Дерипасці подавали сигнали про можливу допомогу в отриманні візи у США і сприяння у вирішенні проблем бізнесмена з американським правосуддям. В обмін американська сторона сподівалася отримати інформацію про організовану злочинність у Росії, а пізніше – про можливу допомогу російської сторони під час президентської кампанії Дональда Трампа в 2016 році.

Газета описує неоголошений візит агентів ФБР в будинок у Нью-Йорку, де перебував Олег Дерипаска. Від бізнесмена очікували почути, чи був його колишній діловий партнер, екс-глава передвиборного штабу Дональда Трампа Пол Манафорт сполучною ланкою між виборчим штабом і Кремлем. За твердженням знайомої з ситуацією особи, російський бізнесмен заявив про свою незгоду і повідомив у Москві про спроби його завербувати.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply