Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 20, 2019

Американські сенатори підтримали Україну

Автор:

|

Березень 29, 2017

|

Рубрика:

Американські сенатори підтримали Україну

Республіканцем Робом Портманом та демократом Шерродом Брауном Сенату США було запропоновано резолюцію від імені української громади. Документ засуджує дії Росії щодо Криму та Донбасу і закликає продовжувати режим санкцій. Про це 29 березня повідомив сайт «Голос Америки».

«Роковини нелегальної анексії Криму Росією є приводом для підкреслення тривалих викликів, перед якими опинилася Україна…Сполучені Штати та їх союзники мусять відновити свою політичну, економічну та військову підтримку України і щонайменше продовжувати санкції проти Росії доти, доки вона не змінить своєї політики», – коментують резолюцію у Сенаті.

Окрім цього, у тексті викладено короткий опис подій в Україні: сенатори наголосили, що анексія Криму та агресія порушили міжнародні норми, російська сторона несе відповідальність за збитий літак Малазійських авіаліній та перешкоджає роботі місії ОБСЄ в окупованих регіонах.

Зрештою сенатори закликали Росію припинити порушувати міжнародні норми та ствердили, що США ніколи не визнає анексії Криму. Тому необхідно надати Україні економічну, військову та гуманітарну допомогу.

Світлини АР: сенатор Роб Портман.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...