Новини для українців всього свту

Friday, Nov. 27, 2020

Америка полюбила український гурт

Автор:

|

Вересень 21, 2017

|

Рубрика:

Америка полюбила український гурт

Танцювальний колектив Light Balance з міста Дніпра здобув почесне третє місце у фіналі конкурсу «Америка має талант». Такими були результати онлайн-голосування, в якому взяли участь кількох мільйонів глядачів. Повідомляючи 21 вересня про цей успіх, кореспондент «Голосу Америки» зазначає, що український гурт на кожному етапі дивував публіку новим шоу, де складна хореографія доповнювалася неоновими костюмами, що світилися у темряві.

Видання наводить також слова члена журі, моделі й актриси Гайді Клум: «Це не буде кінцем для вас, хлопці. Як ви бачите, Америка вас любить, ось чому ви дісталися до третього місця».

У завершальному виступі до українців на сцені приєднався шестиразовий переможець американського шоу «Танці з зірками Дерек Хаф. Він теж був у неоновому костюмі, а коли ввімкнулося світло, зняв маску і його поява стала сюрпризом для глядачів. Раніше виступ гурту Light Balance назвали «одним із найбільш запаморочливих» в історії конкурсу «Америка має талант», а його відеозапис лише у мережі Facebook набрав 85 мільйонів переглядів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply