Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Feb. 20, 2019

Александр Хуг відвідав зону конфлікту на Донбасі

Автор:

|

Грудень 15, 2016

|

Рубрика:

Александр Хуг відвідав зону конфлікту на Донбасі

1215___01-1

У четвер, 15 грудня, у місті Соледар відбувся брифінг керівників Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) і Першого заступника Голови Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ в Україні Александра Хуга та очолюваної ним делегації представників місії. Обговорено низку важливих тем, які стосуються питань безпеки, припинення вогню, гуманітарних та соціальних програм, поліпшення взаємодії між СЦКК та СММ ОБСЄ.

Під час цього візиту на Донбас делегація місії ОБСЄ відвідала кілька населених пунктів по обидва боки лінії розмежування. На маршруті перебування були і школи – у підконтрольній уряду України Красногорівці та підконтрольній так званій «ДНР» Олександрівці. Свої враження Александр Хуг висловив дуже стисло: «У дітей та вчителів з обох боків лінії зіткнення одне спільне бажання – мир».

Тим часом на самому фронті бойовики й далі стріляють. Як дізнаємося із ведення прес-центру штабу АТО, оприлюдненого 15 грудня, минулої доби російські окупаційні війська відкривали вогонь 18 разів. При цьому не раз обстріли вели мінометники і снайпери.

1215___01-2

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...