Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 20, 2019

Акулу-гіганта упіймали і відпустили

Автор:

|

Травень 08, 2017

|

Рубрика:

Акулу-гіганта упіймали і відпустили

Сталося це біля узбережжя Ірландії, повідомляє сайт ВВС. Риба була ще не бачених тут розмірів. А пощастило її упіймати 26-річному аматору – англійцеві Бену Бонду. Він один, без сторонньої допомоги півтори години боровся з величезною акулою. Після виснажливого ​​двобою йому вдалося підняти свою здобич на поверхню і сфотографувати.

Була це шестизяброва акула гігантських розмірів – метрів сім з половиною завдовжки і вагою близько 680 кг. Точніших даних не назвали, бо ніхто її не вимірював і не важив. В Ірландії дозволено спортивне рибальство, але за умови, що спійману рибу не вбивають, а відпускають на волю. Отож рибалка-щасливець зняв акулу з гачка і вона попливла геть.

Однак світлини цілком вистачило, щоб засвідчити – це найбільша акула цього виду, коли-небудь упіймана на вудку в Європі. Шестизяброва акула є найбільшою з сімейства багатозябрових. Вона живе на великих глибинах і харчується головним чином рибою, в тому числі меншими за розміром побратимами, але іноді полює і на тюленів. Довідкова література твердить, що розмір таких акул не перевищує 5,5 метра.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...