Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Активісти у Москві підтримують Олега Сенцова

Автор:

|

Вересень 07, 2018

|

Рубрика:

Активісти у Москві підтримують Олега Сенцова

«Радіо Свобода» у п’ятницю, 7 вересня, з посиланням на російську «Нову газету», повідомляє про акцію солідарності з ув’язненим у Росії українським режисером. Люди, чиїй громадянській мужності слід віддати належне, у Москві неподалік від Київського вокзалу розгорнули банер з портретом Олега Сенцова. За цим мали можливість спостерігати кілька поліцейських, однак затримань не було.

Напередодні серія поодиноких пікетів на підтримку українського патріота відбулася біля адміністрації президента Росії. Організатор акції педагог-психолог Юлія Самойлова розповіла, що планує зробити її постійною, організувавши чергування, як на «мосту Нємцова».

Олег Сенцов був засуджений у Росії на 20 років за надуманими звинуваченням у підготовці терактів у анексованому Криму. Свою провину не визнає. 14 травня оголосив голодування з вимогою звільнити з російських в’язниць всіх українських політв’язнів.

З вимогою негайно звільнити Сенцова в останні місяці виступили понад 100 діячів світової культури, а також політики і правозахисники. У США петиція на сайті Білого дому на підтримку українського режисера вже набрала 100 тисяч підписів. Це означає, що тепер, згідно з американським законодавством, документ буде направлений на розгляд профільного відомства.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply