Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 18, 2021

Акаунти померлих почали хвалити президента Росії

Автор:

|

Грудень 17, 2017

|

Рубрика:

Акаунти померлих почали хвалити президента Росії

Користувачі російської соціальної мережі «ВКонтакте» відзначають, що у ній віднедавна почали з’являтися хвалебні повідомлення на адресу Володимира Путіна від імені осіб, чия присутність поміж живими викликає великий сумнів. Про це у неділю, 17 грудня, пише сайт ВВС.

Такі повідомлення зазвичай публікуються в популярних регіональних і галузевих спільнотах. А люди, з акаунтів яких вони надходять, не з’являлися у мережі часом по кілька років. Більше того, на їхніх сторінках друзі і родичі залишають записи, з яких випливає, що власник облікового запису помер.

У прес-службі «ВКонтакте» радіостанції «Говорить Москва» підтвердили, що такі випадки були. У соціальній мережі пояснили, що всі ці акаунти були зламані. Зараз сторінки, з яких відправлялися підозрілі повідомлення, вже заблоковані.

Записи з хештегом «ПутінКрут» почали з’являтися у день великої прес-конференції Володимира Путіна, яка відбулася 14 грудня. Заради справедливості, уточнимо, що не всі вони відправлялися зі сторінок померлих. Деякі акаунти належать і живим.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply