Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 20, 2020

Агітація поміж вірян Московського Патріархату

Автор:

|

Квітень 28, 2018

|

Рубрика:

Агітація поміж вірян Московського Патріархату

Про неї повідомляє у суботу, 28 квітня, агенція «Укрінформ» з посиланням на власні джерел. Отож, як і слід було очікувати, керівництво Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП) не на жарт стурбувалося перспективою створення єдиної Української Помісної Церкви. Відтак вірян закликають надсилати листи до Вселенського патріарха Варфоломія з проханням не надавати Томос про автокефалію Українській Православній Церкві.

Як твердять джерела, щоб спростити справу, надруковано навіть чималий наклад бланків листа до Вселенського патріарха. Десятки тисяч примірників вже надійшли у єпархії УПЦ МП. Вірянам залишається лише заповнити бланки за наданим зразком і таким чином висловити протест проти створення Єдиної Помісної Церкви на основі «розкольницьких угрупувань УПЦ КП та УАПЦ» і долучитися до адресованого патріархові Варфоломію прохання «не узаконювати розкол».

Відомо, що тільки на одну з єпархій прийшло 20 тисяч бланків, які належить заповнити протягом вихідних. «Укрінформ» на підтвердження правдивості цього повідомлення, публікує фотокопію бланку.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply