Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 27, 2020

Агентами ворога не стали!

Автор:

|

Серпень 28, 2017

|

Рубрика:

Агентами ворога не стали!

У понеділок, 28 серпня, сайт Служби безпеки України (СБУ) оприлюднив повідомлення, що суди у Сумській та Івано-Франківській областях звільнили від кримінальної відповідальності двох громадян України, яких намагалися завербувати у Росії.

На Сумщині до працівників СБУ звернувся мешканець прикордонного району і розповів, що на території України його поранили та викрали російські прикордонники. Далі кілька тижнів насильно утримували у Росії, застосовували фізичний та психологічний тиск, примушуючи працювати на Федеральну службу безпеки (ФСБ) Росії. Врешті він вирішив дати згоду, щоб повернутися в Україну. І опинившись на рідній землі, відразу звернувся на телефон довіри СБУ та добровільно повідомив про спробу вербування.

А мешканця Івано-Франківської області затримали прикордонники ФСБ за нелегальний перетин кордону. Вони шантажем та погрозами змусили чоловіка дати згоду на співпрацю. Повернувшись додому, він з власної ініціативи звернувся до СБУ та про все розповів.

Судді врахували, що ці громадяни добровільно заявили правоохоронцям про свій зв’язок з іноземними організаціями та їх представниками і отриманих злочинних завдань жодним чином не виконували.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply