Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 24, 2020

Аеропорт Амстердама залишився без струму

Автор:

|

Квітень 29, 2018

|

Рубрика:

Аеропорт Амстердама залишився без струму

«Схіпхол», який є головними повітряними воротами Нідерландів, у неділю, 29 квітня, був тимчасово закритий у зв’язку з відключенням електрики. Затримки рейсів очікуються аж до понеділка.

Проблеми почалися у ніч на неділю. Неполадки з електропостачанням паралізували систему реєстрації. Відтак, аеропорт «Схіпхол» припинив приймати нових пасажирів, щоб гарантувати безпеку тих, які перебували в зоні передпольотного обслуговування. У зв’язку з цим нідерландська авіакомпанія KLM скасувала, принаймні, 25 міжнародних рейсів. Крім того, було скорочено кількість посадок в аеропорту.

Керівництво аеропорту закликало пасажирів залишатися вдома. Рух вулицями, що ведуть до «Схіпхолу», було тимчасово закрито, обмеження торкнулися і залізничного транспорту. Подачу електрики врешті вдалося відновити, проте затримок у повітряному сполученні слід очікувати до понеділка.

Через масове вимкнення електрики в Амстердамі постраждав і месенджер Telegram, роботу якого з 16 квітня намагаються заблокувати на території Росії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply