Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 24, 2020

Адвокати Віктора Януковича затягують час

Автор:

|

Липень 30, 2018

|

Рубрика:

Адвокати Віктора Януковича затягують час

У понеділок, 30 липня,  повинні були розпочатися судові дебати у справі про державну зраду екс-президента України Віктора Януковича. Однак адвокати підсудного на засідання не прийшли. Один з них – Віталій Сердюк, повідомив, що у понеділок Верховний суд розглядатиме їхній позов про зміну підсудності справи з Оболонського суду Києва. А це, мовляв, достатньо поважна причина.

На своїй сторінці у мережі Facebook захисник Віктора Януковича написав «Події останнього часу в черговий раз довели, що тиск на Оболонський районний суд міста Києва не дозволяє йому незалежно і незаангажовано розглядати справу про втрату Криму».

Оскільки починати дебати без захисту неможливо, судді довелося оголосити перерву у засіданні до 10 години ранку 31 липня. Представники прокуратури назвали такі дії адвокатів екс-президента затягуванням часу. Однак не висловилися проти перенесення засідання.

Нагадаємо, що Генеральна прокуратура звинувачує Віктора Януковича у державній зраді та посяганні на територіальну цілісність і суверенітет України. Підсудний вину заперечує і на суд не з’являється. Від лютого 2014 року він перебуває у Росії.

Світлина: Віталій Сердюк.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply