Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 20, 2019

«Адмірал Кузнєцов» знову втратив літак

Автор:

|

Грудень 05, 2016

|

Рубрика:

«Адмірал Кузнєцов» знову втратив літак

1205___07-1

Цього разу російський авіаносець, що забрів з Мурманська аж під береги Сирії, залишився без винищувача «СУ-33». Той, через несправність технічного оснащення корабля, викотився з помосту. Виявилось – зламався аерофінішер, пристрій, який застосовують для повної зупинки літака на смузі для посадки. Пілот при цьому не постраждав – встиг успішно катапультуватися у море, де його підібрала рятувальна команда.

Кремль вже прокоментував інцидент, що повторився вдруге за місяць. Дмитро Сурков, прес-секретар президента Росії, зазначив: «Це дуже напружена, важка і героїчна робота. Йдеться насамперед про те, що пілот залишився живим». Крім цього, у Міністерстві оборони Росії додали – польоти авіації на «Адмірал Кузнєцов» продовжуватимуться й надалі, повідомляє агенція ТАСС.

Нагадаємо, в середині листопада поблизу російського авіаносного крейсера розбився «МіГ-29». Тодішній інцидент стався теж через технічну несправність. Але яку – не повідомили. Як вважають експерти, причина теж могла бути у несправному фінішері.

Світлини: mil.ru, alex_anpilogov.

About Author

news

 • Сергей Шевченко

  “польоти авіації на «Адмірал Кузнєцов» продовжуватимуться й надалi”
  Главное не униматься.
  Из классики. Ну очень бородатый анекдот.

  Голова колгоспу промовляэ перед колгоспниками-
  Дороги друзи,того року мы посиялы 100 гектарив цукрового буряка.усе зьив твою мать,клятый довгоносик.цього року мы посиялы 300 гектарив цукрових бурякив,усе зьив твою мать клятый довгоносик.Наступного року мы посиэмо 500 гектарив цукровых бурякив,и хай той клятый довгоносик е@ його маты,подавиться нах@й!

Loading...