Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 27, 2020

Адміністрація Трампа пропонує закрити три бюро Радіо Свобода

Автор:

|

Березень 19, 2019

|

Рубрика:

Адміністрація Трампа пропонує закрити три бюро Радіо Свобода

Адміністрація президента США Дональда Трампа в своїй заявці в бюджет на 2020 рік пропонує припинити роботу трьох служб Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода (RFE / RL) – Грузинської, Татаро-башкирської і Північно-Кавказької служб. Крім того, запропоновано скоротити загальні витрати на мовлення на закордонну аудиторію на 22%. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Згідно бюджетній заявці, бюджет цієї медіакомпанії може бути скорочений з $ 124 млн в 2019 році до $ 87 млн ​​в 2020. Крім того, Білий дім пропонує скоротити витрати на Балканську службу Радіо Свобода, припинивши її діяльність в Чорногорії і Македонії. “В минулому році RFE / RL досягло щотижневої аудиторії в 34 мільйони людей в Інтернеті, на телебаченні і радіо. Це на 30% більше в порівнянні з попереднім роком. Це свідчення зростання потреби об’єктивної журналістики в Росії, Ірані, Пакистані і всіх цільових країнах RFE / RL “, – повідомила виконуюча обов’язки президента корпорації Дейзі Сінделар. Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода зараз працює для 22 країн на 26 мовах. “Місія компанії полягає в просуванні демократичних цінностей та інститутів шляхом звернення до аудиторії тих країн, в яких свобода преси обмежена владою або поки ще не стала нормою громадського життя”, – нагадує Радіо Свобода.

В цілому бюджетна заявка адміністрації Трампа є найбільшою в історії США. Вона включає $ 4,7 трлн витрат, включаючи збільшення фінансування оборони на $ 750 млрд і залученням $ 8,6 млрд на будівництво стіни на кордоні з Мексикою. Пропозиції до бюджету ще повинен розглянути Конгрес США. У 2019 конгресмени затвердили фінансування RFE / RL в розмірі $ 124 млн, у той час як президент Трамп пропонував скоротити витрати на корпорацію до $ 91 млн.

 

 

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply