Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 17, 2019

Адам Осмаєв: «Аміна померла у мене на руках»

Автор:

|

Листопад 06, 2017

|

Рубрика:

Адам Осмаєв: «Аміна померла у мене на руках»

У понеділок, 6 листопада, інтернет-видання «Цензор.НЕТ» оприлюднило інтерв’ю з добровольцем АТО Адамом Осмаєвим. Він розповів, що сталося під час та одразу після обстрілу автомобіля, в якому він їхав із своєю дружиною Аміною Окуєвою.

«Я майже весь час її тримав. Намагався, щоб кров не витікала, але це нереально. В мене на руках вона померла», – сказав кореспондентам Адам Осмаєв. На його думку, постріли тривали кілька секунд. Загалом автомобіль прошило близько 20 куль. Після цього ще вдалося проїхати певну відстань. Потім машина заглухла і він почав рятувати Аміну. Хоч і очікував – вбивця добиватиме.

«Але ніхто так і не підійшов – вони виявились боягузами. Тоді я почав Аміною займатися. Вона вже була непритомна – їй куля потрапила в голову, роздробила череп», – згадує болісні подробиці мужній воїн. І додає, що за якийсь час дружина перестала подавати ознаки життя. У неї влучило п’ять куль. І жодна – у бронежилет.

Вони з Аміною хотіли переїхати в стареньку хатинку, яку придбали місяць тому. Але не встигли. 30 жовтня, на залізничному переїзді біля селища Глеваха Київської області невідомі обстріляли з кущів їхній автомобіль. Аміна Окуєва загинула, Адам Осмаєв отримав поранення. Він вважає обстріл замахом на них обох і бачить у ньому російський слід.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...