Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 22, 2019

А генерал провини не визнає…

Автор:

|

Березень 27, 2017

|

Рубрика:

А генерал провини не визнає…

У понеділок, 27 березня Павлоградський суд поставив крапку у справі про збитий терористами 14 червня 2014 року військово-транспортний літак Іл-76 Повітряних сил України. Нагадаємо, це сталося при заході на аеродром у Луганську. Тоді загинуло 49 осіб.

Підсудного генерала Віктора Назарова, який на час здійснення сепаратистами теракту обіймав посаду начальника штабу – першого заступника керівника АТО на території Донецької та Луганської областей, визнали винним та засудили до 7 років тюремного ув’язнення.

Під час оголошення вироку суддя зазначила – Віктор Назаров знав, що аеродром Луганська, де виконував посадку Іл-76, був в оточенні бойовиків, які мали переносні зенітно-ракетні установки та регулярно здійснювали обстріли. Таким чином військовий недбало виконав службові обов’язки й не забезпечив якісну координацію структурних підрозділів штабу. До того ж у рішенні суду вказано, що генерал мав інформацію про те, що літак можуть обстріляти.

Віктор Назаров свою провину не визнає. В останньому слові він зазначив, що під час досудового слідства відбулось маніпулювання інформацією. А слова свідків, у свою чергу, містять припущення та інформацію, яку трактовано за власним баченням.

За рішенням суду Міністерство оборони виплатить компенсацію родичам загиблих в розмірі 500 тисяч гривень кожному. А сам генерал-майор відшкодує державі близько 130 тисяч на досудові експертизи.

Світлини: УНІАН, ДТ.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...