Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

А давайте заблокуємо російські соцмережі!

Автор:

|

Лютий 16, 2017

|

Рубрика:

А давайте заблокуємо російські соцмережі!

Такою акцією радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк запропонував розширити межі боротьби з інформаційною агресією Росії. За його словами, в Україні варто заблокувати російські соціальні мережі «ВКонтакте» та «Однокласники», щоб запобігати антиукраїнським проявам. Такими думками чиновник поділився 16 лютого на брифінгу у Києві.

Як зазначив радник міністра, 2017 рік має стати роком боротьби із інформаційною агресією Росії проти України. А саме блокування російських соцмереж має стати одним з її елементів. Вони «повністю належать Росії й контролюються російськими спецслужбами, і сьогодні є основними постачальниками антиукраїнського контенту, який розповсюджується в інтернеті», – додав пан Шкіряк. Окрім цього, він запропонував Міністерству освіти України проводити роз’яснювальну роботу для школярів щодо шкідливості соціальних мереж.

Зазначимо, нещодавно в сюжеті телеканалу «Росія24» йшлося про те, що замовниками вбивства одіозного бойовика «Гіві» є «два представники українського істеблішменту – Зорян та Шкіряк».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply