Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 21, 2019

74 полонених українці повернуться на волю

Автор:

|

Листопад 29, 2017

|

Рубрика:

74 полонених українці повернуться на волю

Домовленості про це досягнуто у середу, 29 листопада, у Мінську на черговому засіданні Тристоронньої контактної групи (ТКГ). У ньому взяли участь представники ОРДЛО (окремих районів Донецької і Луганської областей). Цей термін прийнято застосовувати у лексиконі Мінського процесу щодо самопроголошених на Донбасі сепаратистами «республік».

Як повідомила у мережі Facebook речниця представника України у ТКГ Леоніда Кучми Дарка Оліфер, сторони «підтвердили готовність виконати обмін утримуваними особами на засадах вже затверджених списків та узгодити в найстисліші терміни процедуру і дату обміну, виходячи з прагнення виконати цей обмін до Новорічних та Різдвяних свят».

Таким чином є сподівання, що вже найближчим часом 74 українці, яких насильно утримують бойовики, повернуться до свої рідних і близьких. Натомість Україна передасть в ОРДЛО 306 осіб.

Архівні світлини з сайту «Радіо Свобода» нагадують про 26 грудня 2014 року. Тоді відбувся найбільший обмін полоненими, внаслідок якого було звільнено 146 українських заручників.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...