Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Feb. 17, 2019

70 обстрілів за одну добу

Автор:

|

Грудень 11, 2016

|

Рубрика:

70 обстрілів за одну добу

1211___01-2

Ось про такий різкий спалах агресивності контрольованих російською владою бандформувань повідомляє прес-центр штабу АВТО в оприлюдненому 11 грудня зведенні. Якщо у четвер окупанти відкривали вогонь 15 разів, попередньої доби – 31, то минулої – аж сім десятків.

Хоча гаряче було на усіх напрямках, найбільшу інтенсивність обстрілів зафіксовано на Маріупольському. Та ще й з використанням забороненого Мінськими угодами озброєння. Наприклад, з гармат калібру 152 та 122 міліметри сепаратисти гатили аж по чотирьох населених пунктах. У їх числі є й часто згадувані Водяне та Широкине. Особливо дісталося останньому, що була також обстріляне з мінометів гранатометів, великокаліберних кулеметів, стрілецької зброї і навіть з танка.

Артилерію калібру 122 міліметри сепаратисти застосовували і на Луганському напрямку. Під вогнем з інших видів зброї опинилися ще дев’ять населених пунктів, включно з часто атакованою Станицею Луганською. Порівняно менше порушень режиму тиші було цього разу на Донецькому напрямку. Однак і тут звалися міни.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...