Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 31, 2020

60 ворожих обстрілів у День Святої Трійці

Автор:

|

Червень 05, 2017

|

Рубрика:

60 ворожих обстрілів у День Святої Трійці

Впродовж дня у неділю контрольовані кремлівською владою бандформування не виявляли звичної активності. Однак ввечері різко наростили число своїх збройних провокацій. Про це інформує оприлюднене 5 червня зведення прес-центру штабу АТО.

Загалом минулої доби терористи здійснили 60 обстрілів українських позицій. При цьому 9 з них було здійснено з використанням озброєння, забороненого Мінськими угодами. Ось так «відзначали» нелюди велике християнське Свято Зіслання Святого Духа.

Найскладніше вчора було нашим бійцям, що захищають Вітчизну на Приморському напрямку. Своєю чергою тут найгарячішою точкою стало село Водяне. Сепаратисти вдень обстрілювали його з різних типів стрілецької зброї та гранатометів, а ввечері відкрили вогонь з озброєння бойових машин піхоти (БМП) та протитанкових ракетних комплексів. А під не раз атакованою останнім часом Красногорівкою озивалися гармати ворожих танків.

На Донецькому напрямку вкотре найбільше дісталося оберненим до ворога передмістям Авдіївки. 20 обстрілів припало на переважно більш спокійний Луганський напрямок. Тут окупанти з особливим завзяттям гатили з мінометів двох калібрів.

Впродовж минулої доби зазнали поранень двоє українських військовиків.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply