Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

4 роки умовно за співучасть у вбивстві

Автор:

|

Грудень 22, 2017

|

Рубрика:

4 роки умовно за співучасть у вбивстві

Цей вирок присутні у залі суду зустріли вигуками «Ганьба!». А оголошено його було у п’ятницю, 22 грудня, у Шевченківському районному суді Києва. За причетність до вбивства журналіста газети «Вести» В’ячеслава Веремія до 4 років позбавлення волі умовно засуджений уродженець міста Горлівки Донецької області Юрій Крисін.

Під час слухань встановлено, що 17 лютого 2014 року підсудний погодився за грошову винагороду в сумі $ 20 тисяч зібрати групу «тітушок» для протидії активістам Євромайдану. А 18 лютого 2014 року він і його підлеглі на Михайлівській площі у Києві з допомогою гранати зупинили автомобіль, в якому їхав В’ячеслав Веремій. Вони спершу побили бітами журналіста, а згодом один з нападників вистрелив у нього. Від отриманих поранень В’ячеслав Веремій помер у лікарні. Юрій Крисін визнав свою провину в хуліганстві і нанесенні тілесних ушкоджень, однак заперечив умисне вбивство.

Врешті суд вирішив, що є пом’якшувальні обставини – каяття обвинуваченого і наявність у нього двох малолітніх дітей. Дружина В’ячеслава Веремія заявила, що суд вказав неправдиві дані у вироку, зокрема назвав Юрія Крисіна несудженим, в той час як він вже був двічі засуджений за хуліганство і побиття громадян.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply