Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

$ 350 млн на військову допомогу для України

Автор:

|

Листопад 30, 2016

|

Рубрика:

$ 350 млн на військову допомогу для України

1130___04-2

Вочевидь цей факт хвилює кремлівських правителів, якщо про нього 30 листопада надіслав термінове повідомлення з Вашингтона кореспондент провідної у Росії інформаційної агенції ТАСС. Названа сума вже закладена в проект оборонного бюджету Сполучених Штатів на майбутній фінансовий рік. При цьому журналіст посилається на неназваного працівника апарату комітету Сенату у справах збройних сил. Той також розповів, що у бюджетному законопроекті є  стаття про виділення $ 3,4 млрд на зміцнення НАТО в Європі. Зрозуміло, для стримування російської агресії.

Кошти на постачання в Україну зброї передбачені також у бюджеті Пентагону на поточний рік. Російська агенція тут не втрималася від коментування новини, зауважуючи, що «Раніше у Білому домі критично ставилися до такого заходу, обмежуючись відправленням, наприклад, бронемашин, радарів і радіостанцій». Воно й зрозуміло, для Москви це дуже болюче питання. Бо коли Вашингтонська адміністрація перестане «обмежуватися», перебування російських військовослужбовців та найманців на Донбасі стане справою високого ступеню ризику.

Однак не замовчано, що ще на розгляд Сенату подано окремий законопроект щодо посилення санкційного тиску на Росію. У частині, що стосується української кризи, однозначно йдеться про те, що Вашингтон використовує такі засоби, як «санкції, дипломатію, і допомогу, що включає летальні оборонні збройові системи».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply