Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Feb. 23, 2019

35 російських дипломатів і 72 години

Автор:

|

Грудень 30, 2016

|

Рубрика:

35 російських дипломатів і 72 години

1229___10-1

Прес-служба Білого дому 29 грудня оприлюднила звернення від імені президента Барака Обами, що стало жорстким але справедливим реагуванням на зухвалі дії Кремля. Рішучих заходів у відповідь на російські спроби порушення міжнародних норм поведінки з метою зашкодити інтересам Сполучених Штатів було вжито після численних приватних і публічних попереджень на адресу російського уряду.

Отож, з країни вишлють 35 російських дипломатів. Дві російських установи в Меріленді та Нью-Йорку будуть закриті, оскільки влада США вважає, що вони використовуються у розвідувальних цілях. Міністерство фінансів оголосило про введення нових санкцій проти Росії через хакерські атаки, спрямовані на втручання у вибори американського президента. Обмежувальні заходи торкнуться Федеральної служби безпеки (ФСБ) і Головного розвідувального управління (ГРУ) Збройних сил Росії. Під персональні санкції потрапили начальник ГРУ Ігор Коробов, його заступники Володимир Алексєєв, Сергій Гізун і Ігор Костюков, а також хакери Олексій Белан і Євген Богачов. Дипломати, оголошені персонами нон грата, повинні покинути територію Сполучених Штатів протягом 72 годин.

У четвер Федеральне бюро розслідувань опублікувало звіт, в якому детально описано методику російських хакерських операцій проти комп’ютерних систем у США.

Світлина: EPA.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...