Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

300 зеків міняють тюрму на війну?

Автор:

|

Квітень 16, 2016

|

Рубрика:

300 зеків міняють тюрму на війну?

MICT_n__16-04-16__04_рос200

Російські окупанти та контрольовані Москвою бандформування почуваються вкрай незатишно на українській землі. Підтвердження цьому містяться у найсвіжіших даних, здобутих українською військовою розвідкою.

Зокрема встановлено, що в ніч на 16 квітня через колишній пункт пропуску «Донецьк» (Росія) вивезено тіла 38 загиблих російських військовослужбовців. Та окрім відчутних бойових втрат, чисельність підрозділів зменшується і через дезертирство з передових позицій, яке починає набувати масового характеру. Отож, командуванню розташованого на Донбасі російського військового з’єднання (Кремль цей факт, зрозуміло, заперечує) доводиться вдаватися до особливих заходів.

Є інформація, що у пенітенціарних закладах Горлівки, Тореза та Сніжного ув’язнених за кримінальні злочини агітують йти на війну. Таким «добровольцям» обіцяють повну амністію, погашення судимостей та по 10 тис. російських рублів так званих «підйомних».  У Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України знають навіть чисельність запланованого «зеківського легіону». Окупанти сподіваються завербувати близько 300 осіб і скерувати у передові підрозділи, дислоковані поблизу Мар’їнки.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply