Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 1, 2020

2 травня в Одесі оголосили днем відкритих облич

Автор:

|

Квітень 29, 2016

|

Рубрика:

2 травня в Одесі оголосили днем відкритих облич

MICT_n__16-04-28__06_Одеса

Мешканці міста небезпідставно побоюються провокацій у день другої річниці Одеської трагедії, а влада вживає небувалих заходів для дотримання правопорядку. Щоб заспокоїти громадську думку, керівники обласних силових структур дали спільну прес-конференцію.

Начальник головного управління поліції в області Георгій Лорткіпанідзе повідомив, що 2 травня в Одесі будуть затримувати громадян у балаклавах. Колись такі шапочки з прорізами для очей і дихання використовували у холодну пору року спортсмени, щоб уникнути обмороження. Нині ця маска стала тривожною ознакою. Затримувати будуть також усіх, хто під час перевірки не матиме при собі документів. А безпосередньо на Куликовому полі встановлять рамки металодетекторів. Інакше як через них на поминальні заходи потрапити не вдасться. Для охорони порядку залучено три тисячі з осіб з поліції і Нацгвардії

Начальник обласного управління СБУ Сергій Батраков повідомив, що з 29 квітня і до 9 травня включно одеські спецслужбовці переходить на цілодобовий режим роботи. Окрім того центральна влада виділила додатково три сотні оперативників та бійців особливого підрозділу «Альфа».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply