Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 19, 2021

2 місяці арешту тій, що була за кермом

Автор:

|

Жовтень 20, 2017

|

Рубрика:

2 місяці арешту тій, що була за кермом

І хоча уся Україна знає про Lexus, що їхав тротуаром по тілах пішоходів, Олену Зайцеву ще якийсь час називатимуть саме так. Або інакше – підозрюваною у скоєнні дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинуло п’ятеро і травмовано шестеро осіб. Доки не буде оголошено остаточне рішення у суді. А наразі інший суд у п’ятницю, 20 жовтня, обрав для неї запобіжний захід – тримання під вартою на 60 днів до 16 грудня 2017 року включно і без права застави.

Адвокат Юлія Козир заявила, що підозра прокурорів не є обґрунтованою. І наполягала на тому, що наразі немає прямих доказів вини Олени Зайцевої. Хтось з цього приводу може обуритися. Дарма, ми ж хотіли жити у правовій державі…

А напередодні батько підозрюваної Василь Зайцев говорив: «У нашій сім’ї велике горе. Вона два роки водить машину, і за цей час ніяких порушень у неї не було. Дівчина була тверезою, вона їхала з подружкою. Це моя машина, вона п’ять років тому була взята в кредит, який ми заплатили. Дитина добу не їсть». І шукав виправдань: «Її вдарили, розумієте. Машина розтрощена. Її просто кинуло. Ну як Туарег їхав…незрозуміло, як він так її вдарив».

У Харкові, на вулиці Сумській, 18 жовтня ввечері позашляховик Lexus в’їхав у юрбу. Автівка вилетіла на тротуар, де на пішохідному переході стояли люди і чекали на зелене світло, аби перейти вулицю. За кермом перебувала 20-річна Олена Зайцева.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply