|

Вересень 18, 2016

|

02_0918-2

У неділю, 18 вересня, засоби масової інформації України аналізують підсумки 10-го змагального дня на Паралімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро. У скарбничці нашої збірної стало ще на одинадцять нагород більше. Це три золоті, чотири срібні та чотири бронзові. Вкотре найбільше порадували наші плавці. Єлизавета Мерешко знову стала чемпіонкою. Цього разу на дистанції сто метрів вільним стилем. Одразу після неї фінішувала Вікторія Савцова. Двоє наших спортсменів ступили на п’єдестал пошани і за підсумками 50-метрівки вільним стилем. Золота медаль у Максима Веракси, а бронзова у Іллі Яременка. 100 метрів на спині найшвидше пропливла Анна Стеценко. У цій же дисципліні у чоловіків другим став Ярослав Денисенко. Срібні медалі отримав український квартет у складі Юрія Божинського, Дениса Дуброва, Максима Крипака та Євгенія Богодайка в естафеті чотири по сто метрів. Бронзовими призерами стали Олександр Комаров –  на стометрівці вільним стилем та Андрій Деревінський – 50 метрів вільним стилем.

Ще дві медалі здобули легкоатлетки. У бігу на 400 метрів спортсменів з вадами зору другою фінішувала наша Оксана Ботурчук. Ще одна представниця України Лейла Аджаметова стала третьою у забігові на 400 метрів в іншій категорії.

На світлині: Єлизавета Мерешко (праворуч) та Вікторія Савцова.