Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 20, 2018

100 тисяч щомісячного внеску для корупціонера

Автор:

|

Липень 16, 2016

|

Рубрика:

100 тисяч щомісячного внеску для корупціонера

CBU-3

На сайті Служби безпеки України (СБУ) 16 липня оприлюднено інформацію, що на хабарі упійманий (як кажуть, «на гарячому») один із заступників голови Державної служби України з питань з питань праці. Він встановив для керівника комерційної структури такий собі щомісячний внесок у розмірі 100 тисяч гривень. Це стало «заробітною платою» зловмисника за надання дозволу здійснювати роботи в експертно-технічній галузі.

Операцію працівники спецслужби провели спільно з Генеральною прокуратурою України. Під час обшуків за місцем проживання чиновника вилучено $153 тисячі, шість коштовних годинників та ювелірні вироби. Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Триває слідство.

Про цей епізод розповів того ж дня на брифінгу в Луцьку генпрокурор Юрій Луценко. Його прес-секретар Ларина Сарган у мережі Facebook уточнила, що спецоперацію із затримання правоохоронці здійснили 16 липня о 1.20 ночі. Вона також назвала, кого саме затримано, чого у повідомленні  прес-центру СБУ не було. Йдеться про заступника голови Державної служби України з питань праці Бардонова М.В.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...