Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Завдяки компанії Meest-America посилки з України до США стають популярними

Автор:

|

Грудень 21, 2017

|

Рубрика:

Завдяки компанії Meest-America посилки з України до США стають популярними

Стрімкої популярності набирає доставка товарів із України до США, яку здійснює компанія Meest-America. Відбувається це завдяки цілому ряду нововведень і розширенню можливостей самої компанії. Що нового й які зміни відбулися останнім часом у цій царині логістичних послуг, розповіла Наталія Брандафі, директор компанії.

Найкращий перевізник
— Пані Наталю, інформація про нові можливості компанії Meest-America з доставки посилок із України в США тільки набуває поширення і, мабуть, ще не всі українці, котрі проживають в Америці, про неї знають. Тож розкажіть, будь ласка, про це детальніше…
— Не буде перебільшенням сказати, що компанію Meest-America знають практично всі українці, котрі проживають у США. Це цілком природно, адже кожен із нас намагається щось надіслати рідним чи друзям в Україні. Правда і те, що й в Україні компанія «Міст» відома широкому загалу не лише тим, що доправляє посилки з-за кордону, але як найкращий і найвигідніший перевізник пересилань із України за кордон, зокрема, у США та Канаду. За останні півроку популярність цієї послуги значно зросла. Коли ми тільки починали її впроваджувати, з України в США в середньому надсилали по десять посилок на тиждень. Тепер щотижня доправляємо в Америку 600-700 посилок, в середньому це 4 т вантажу, а в святкові періоди — і 5 т щотижня.
— Чи доправляє компанія всі види пересилань, чи можливо, є якісь обмеження?
— Компанія Meest-America пропонує доставку усіх видів пересилань — листів, документів, посилок і комерційних вантажів. Тобто, як зі США в Україну, ми здійснюємо перевезення усіх видів посилок, так само і з України — до США. Достачання здійснюється відповідно до сучасних стандартів у найкоротші терміни.
— А що змінилося за останній час?
— Найперше, на чому варто наголосити, це те, що в самій Україні значно зросла мережа представництв корпорації «Міст», в яку входить і Meest-America. Увесь комплекс логістичних послуг надає поштово-логістичний оператор «Міст Експрес». Зараз там працює 1834 відділення цього оператора. По-друге, для зручності клієнтів введено єдиний тариф. Якщо раніше, щоб одержати вартість доставки одного відправлення, потрібно було додавати кілька складових, розраховувати вартість за спеціальною шкалою (бо ціна брокерських послуг і розмитнення в США є різною та залежить від ваги), то тепер на сайті компанії діє калькулятор, в якому достатньо ввести лише вагу посилки, й ви одержите вартість її доставки з України. В ціну входить забір посилки з дому (або з крамниці), пересилання, брокерські послуги за розмитнення, вручення посилки одержувачу в США. По-третє, зменшився термін доставки — тепер він складає від семи до 12-ти днів. Відправка з України тепер відбувається кілька разів на тиждень.

Товари в Україні дешевші за їхні закордонні аналоги
— Яку інформацію потрібно знати, щоб надсилати посилки з України у США?
— Вага однієї коробки не повинна перевищувати 30 кг. Кількість коробок не обмежується. Посилки приймають у відділеннях оператора «Міст Експрес» в Україні. В оплату доставки входить замовлення кур’єра, тобто достатньо набрати номер телефону і кур’єр забере посилку з дому чи з магазину. Хоча, якщо відправник не хоче чекати, може самостійно доставити посилку у відділення. Викликати кур’єра або оформити замовлення доставки посилки з крамниці можна за телефоном: в Україні — «Міст Експрес» 0-800-50-50-44, у США — Meest-America 1-800-288-9949. Максимальна вартість товарів, які дозволено надіслати в США без сплати додаткових митних платежів, — $800. Оплата за доставку відбувається на вибір клієнта або в Україні, або в США. У вартість також входить перевезення територією США до рук одержувача.
— Кажете, що кур’єр забере посилку з дому чи з магазину. Тобто жителі Америки тепер мають можливість замовляти товари безпосередньо в українських інтернет-магазинах, і завдяки компанії Meest-America ці товари будуть доставлені їм додому?
— Саме так, Meest-America доставляє товари з українських інтернет-крамниць. Наш кур’єр в Україні забере товар за адресою магазину в Україні й ми доставимо його на вказану в замовленні адресу в США. На сайті нашої компанії є каталог українських інтернет-крамниць, запропоновані нами бренди — виключно українські. Сьогодні ці магазини пропонують чудові подарунки, якими можна оригінально привітати рідних, друзів чи ділових партнерів. Товари в Україні дешевші за їхні закордонні аналоги такої ж якості. З нашою допомогою ви зможете отримувати натуральний та якісний одяг, натуральне та зручне взуття і багато інших речей, виготовлених українськими виробниками. Якщо бажаєте поповнити свій гардероб ексклюзивними речами з натуральних тканин чи одягом та аксесуарами в етно-стилі, то українські дизайнери мають чим здивувати, зокрема, користуються популярністю українська вишивка, вишитий одяг, національна сувенірна продукція. При здійсненні купівлі необхідно повідомити магазин, що товар пересилається в США через «Міст Експрес» і наступним кроком замовити кур’єра, котрий забере товар. Усе дуже просто та зручно, тому ця послуга набирає все більшої популярності в нас у США.

Найвигідніші умови
— Можливість швидко і за помірну ціну переслати товари у США може стати вигідною й для бізнесу?
— Вона вже є такою. Наприклад, тим, хто живе в Америці, вигідно замовляти в Україні друковану продукцію. Там дешевше надрукувати, а потім переслати через нашу компанію необхідний наклад книжки, рекламних буклетів, брошур чи будь-якої іншої поліграфічної продукції. Щодо книг, то компанія Meest-America встановила своєрідний двосторонній зв’язок. З одного боку, ми започаткували проект збереження друкованої/книжкової культурної спадщини та пересилаємо книги з Америки в Україну, щоб дати їм нове життя там. А з іншого боку, пересилаємо з України сюди підручники й іншу навчальну літературу, яку замовляють українські школи. Зростає доставка з України негабаритних і комерційних вантажів. Ті, хто на постійно осіли в Америці й продають в Україні житло, мають можливість переправити сюди потрібні чи дорогі їм речі. Сюди також пересилають двері та вікна для новобудов. А українські виробники одержали можливість пересилати свої вироби для продажу у США, зокрема, і через тутешні інтернет-крамниці, такі, як Amazon та eBay. Тобто відкриваємо можливість для українців із України провадити бізнес у США.
— Вочевидь, компанія Meest-America має своїх постійних партнерів, які користуються її послугами?
— Звісно, маємо. Зокрема, нашими послугами користуються Український музей у Нью-Йорку, Український інститут Америки, Постійне представництво України при Організації Об’єднаних Націй. Для них наша компанія перевозить експонати для виставок, які вони організовують в Америці, виконуємо інші замовлення. Аналогічно співпрацюємо з культурними та мистецькими організаціями з України.
Хочу наголосити «Міст» пропонує найвигідніші умови, наші послуги в значно дешевші, ніж в американських перевізників, таких як FedEx, UPS, USPS, а також української «Укрпошти». Компанія Meest-America завжди відкрита для співпраці, тож звертайтеся зі своїми пропозиціями й побажаннями щодо того, що варта було б ще зробити чи вдосконалити. І, певна річ, користуйтеся нашими послугами!
Розмовляв Іван Бесяда

About Author

Meest-Online

 • Andriy Rykhlinskyi

  Співпрацюю з Міст Америка вже більше 4 років. Але коли компанія в 2016 році переїхала в новий офіс, працювати стало значно складніше і з фінансовими втратами.
  Перший дзвоник був у грудні 2016 р, коли в мене при пересилці пропав товар на 25 дол. (раніше такого ніколи не було). Компанія довго тягнула з вирішенням питання, вимагали нереальних документів, міняли менеджера, що мав вирішити дане питання. Вся процедура розтягнулася на три місяці, а обіцяли вирішити за три тижні. В кінцевому результаті я просто «закрив» це питання.
  Другий дзвоник в травні 2017 року. У зв’язку з тим, що компанія не повідомила про зміну декларування посилок, я змушений був сплатити додаткових митних платежів на суму 3740 грн. І нічого крім вибачень я від компанії не отримав. Та сама бюрократія і відписки. Більше того, щоб перенести увагу з проблеми, мені заблокували банківські картки, які місяць перед цим пройшли додаткову процедуру верифікацію і я перед тим ними користувався більше року. І все це було під пильним оком NATALIA BRANDAFI,COO of Meest-America. Яка особисто в переписці обіцяла мені «виправити ситуацію і надати мені знижку на наступні пару відправлень». Нажаль пані Natalia не дотримала свого слова.
  Третій дзвоник в грудні 2017 року. В другій половині грудня я декларував чотири посилки по 174 дол. для відправки на Україну. Яке було ж моє здивування, коли отримав в січні від української митниці повідомлення про додаткові митні платежі на 1450 грн з однієї посилки. Виявилося, що компанія задекларувала дані посилки не по 174 дол, а по 348 дол. 10 січня я написав запит по даному непорозумінню на електронну пошту, менеджеру в особистому кабінеті, на корпоративний вайбер (дзвінки не беруть), на месенджер у фейсбуку. Реакції від компанії на вечір 11 січня НУЛЬ.
  До цих «дзвоників» можна додати ще постійні затримки у відправці посилок. Ось така МОЯ особиста співпраця з новим офісом – новою командою Meest America.
  Андрій, м. Львів