Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 25, 2020

Віта Семеренко: «Про зміну громадянства ніколи не йшлося»

Автор:

|

Травень 08, 2014

|

Рубрика:

Віта Семеренко: «Про зміну громадянства ніколи не йшлося»

Віта Семеренко

Мас-медіа поширили новину, що в російському біатлоні найближчими тижнями з’явиться не тільки новий президент, а й, можливо, нові обличчя. Російські засоби масової інформації повідомили, що три олімпійські чемпіонки 2014 року — Юлія Джима та сестри Семеренко — готові прийняти російське громадянство. Українські журналісти зв’язалися з Вітою Семеренко й попросили прокоментувати цю інформацію.
— Про зміну громадянства ніколи не йшлося. Ця інформація — абсолютна неповага до вболівальників, до нас особисто й до всієї світової біатлонної сім’ї. Інтриги та коментарі нехай залишаться на сумлінні тих людей, котрим це дарує задоволення. З огляду на свій статус, вони вважають, що вправі необдумано коментувати поспіль усе.
— Тобто, ви не маєте наміру міняти громадянство?
— Це — чийсь жарт. Невдалий…
— Чи преміальні вам і решті медалісток Сочі справді не виплатили?
— Обов’язково виплатять найближчим часом. Наш профільний міністр робить усе для цього. Причини затримки — характерні для ситуації, що панує в країні загалом. Але все обов’язково налагодиться.
— Заступник міністра Олена Підгрушна сказала, що вам виділено земельні ділянки, але ви це приховуєте…
— На жаль, ситуація з ділянками — не зовсім зрозуміла. Нам п’ятий рік «виділяють» землю, але до нас вона фантастичним чином не доходить. Квартирне питання також висить у повітрі. Там неясно, яка влада обіцяла, а яка повинна дати. Ми — заручники.
— Якщо уявити, що вам, наприклад, у Тюмені пропонують кращі умови: машину, квартиру та все-все-все, як відреагуєте?
— Ви даремно намагаєтеся мене спровокувати.
— І все ж, якщо пофантазувати?
— Охочих пофантазувати вистачає. У збірній Російської Федерації (РФ) — дуже сильні дівчата. Чи ваше запитання важливе для рейтинґу вашої статті? А для мене важливо, що в Україні президент федерації Володимир Бринзак створив чудові умови для роботи. І мене все влаштовує. Проблеми з виплатами — тимчасові й цілком розв’язувані.
— Чи ви відчували підтримку росіян на «Гонці чемпіонів»? Під час естафети в Сочі, наприклад, вам і взагалі команді кричали не найприємніші речі…
— Ні в Сочі, ні в Москві я не почула нічого поганого на свою адресу. Навпаки, шанувальники біатлону з Росії — одні з найбільш по-справжньому теплих людей. У мене є цілий оберемок улюблених друзів із РФ . У Москві, як і в Тюмені, усе було супер.
— Відчуваєте труднощі у зв’язку з українськими подіями?
— Мені прикро , що люди сваряться. Хочеться мирно ростити діток. Але вдома, у Сумах, мені спокійно та комфортно. Я тут накупила квітів — доглядатиму за ними, поставлю їх «на ноги» й поїду на море відпочивати.
— Чи є різниця між картинкою, яку дає російське телебачення, і реальним станом справ?
— Не знаю, що там показують на телебаченні. Сама не дивлюся й друзям не раджу. Там «втюхують», що хочуть, і роблять це так професійно, що можна з глузду з’їхати. Перевагу надаю прямому спілкуванню з людьми.
«Трибуна»

До слова
Українські олімпійці 30 квітня ц. р. отримали першу частину призових винагород за медалі, здобуті на зимовій Олімпіаді 2014 року в Сочі. Про це повідомив Дмитро Булатов, міністр молоді та спорту України. Першу частину винагород чемпіонам ХХІІ зимових Олімпійських ігор виплачено на суму 1 млн 40 тис. грн. урядовець запевнив, що решту преміальних спортсмени отримають найближчим часом.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply