Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Українець Костянтин Мухомодєєв поставив унікальний рекорд

Автор:

|

Жовтень 19, 2017

|

Рубрика:

Українець Костянтин Мухомодєєв поставив унікальний рекорд

Унікального успіху досягнув українець Костянтин Мухомодєєв (на фото — праворуч). Він встановив новий рекорд із качання пресу — 4248 разів за одну годину. Дотеперішним найкращим показником був результат 3020 разів. І ось на стадіоні у Ніжині за підтримки численної публіки спортсмен встановив нове досягнення! Одразу після свого виступу представник Книги рекордів України офіційно оголосив про те, що Костянтин Мухомодєєв став рекордсменом.
— Я виступав під пильним контролем спеціальних експертів, які спостерігали за правильністю виконання вправи, — ділиться враженнями новоспечений рекордсмен. — Мені треба було у лежачому положенні зігнути
ноги на 45 градусів і якнайбільше разів доторкнутися ліктями до колін. Працював не лише на кількість, але й на час, бо мені відвели регламентовану одну годину. Якби не мав обмежень у часі, то міг би працювати кілька годин і показати результат десять чи навіть 15 тисяч. Я ж ставив мету поставити рекорд у качанні пресу саме за одну годину. І мені це вдалося.
— Чому вибрали саме цю дисципліну?
— Річ у тім, що я займаюся водночас кількома видами спорту: легкою атлетикою, паверліфтингом, бодібілдінгом і кросфітом. Навики з цих дисциплін дозволяють мені претендувати на рекорд саме у качанні пресу. Й я не помилився.
— Як готувалися до цього випробування?
— Мені 22 роки, а останні чотири роки життя присвятив спорту. А от спеціально до цього рекорду готувався три місяці. Це не була якась забавка, а серйозна та цілеспрямована підготовка, яка відібрала у мене багато сил. У моїй програмі було 18 тренувань на тиждень, а це — тричі на день. Я не просто качав прес, але виконував й інші вправи. Зокрема, мій день починався з пробіжки на відстань 14 км. Загалом тренувався по шість годин щодня.
— Що ще стало запорукою вашого успіху?
— Важливо не лише чітко виконувати настанови тренера, але й дотримуватися здорового способу життя та суворої дієти. Кожен прийом їжі я важив до грама. Мій денний раціон починався зі споживання двох варених яєць. Після пробіжки їв 100 г вівсяної каші, звареної на воді та 70 г родзинок, один келих свіжо витиснутого соку з моркви, а також горіхи та курагу, яку поливав медом. В обід споживав шматок курятини, гречку та фреш. За кілька годин їв рис, відварну рибу та сік, а за дві години до сну споживав 250 г сиру. Шість днів на тиждень так харчувався — без хліба, картоплі, свинини та солодощів. Також відмовився від смаженого, печеного, копченого, соленого. І лише один раз на тиждень дозволяв собі їсти усе, чого душа забажала. Мені конче потрібно було отримати м’язову масу, бо з жиром в організмі навряд чи поставив би новий рекорд. Я витерпів усі «тортури» і тепер дуже щасливий.
Розмовляв Олег Зубарук, «Експрес»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply