Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 22, 2018

Олексій Горбунов: «Багато речей у кіновиробництві перестали мене дивувати»

Автор:

|

Липень 01, 2016

|

Рубрика:

Олексій Горбунов: «Багато речей у кіновиробництві перестали мене дивувати»

Олексій Горбунов

Актор Олексій Горбунов розповів про свій новий український фільм «Правила бою», війну й її відображення у мистецтві, силу духа та нові обличчя країни.
— Ми зараз перебуваємо на майданчику фільму, який називається «Правила бою»?
— Так.
— Що це за історія?
— Про бокс, про двох молодих хлопців, котрі загартовують силу духу. І стають справжніми чоловіками. Я граю тренера — роль невелика, але цікава.
— Знімає Олексій Шапарєв, котрий знімав «Гвардію»?
— Абсолютно вірно.
— А що з «Гвардією»?
— Усі запитання — до каналу «2 + 2». Мене за два роки перебування на Батьківщині багато речей із кіновиробництвом перестали дивувати.
— А в чому проблема?
— Нам торік обіцяли продовження. Рік минув, війна триває, «1+1» зняли «Москаль-2», «Слуга народу-3», а про «Гвардію» навіть ніхто не згадує.
— А чому?
— Знаєте, мені гріх скаржитися. Адже ми закінчили 16 серій детективу «Одинак», там граю слідчого. Вийшло, сподіваюся, непогано. А якби не вирізали матюки, то вийшло б ще краще, набагато людяніше. У нас усі навчилися гарно розмовляти. А коли ти граєш відкриту чесну людину, наприклад, мента, то без матюків не обійтися.
— Але ж цей мент — сучасний…
— Сподіваюся. Історія — точно сучасна.
— Повернення Надії Савченко — тема для якогось серіалу. Вона гідна екранізації?
— Сила духу Наді гідна не тільки екранізації, а й написання роману. Вивчення у школі, бо це — герої справжні, котрі народилися на наших очах. Вони не вигадані, не написані піар-кампанією. Вона багатьом людям принесла надію своїм поверненням і взагалі своїм життям. Вона всіх надихнула.
— На фестивалі в Славутичі, поблизу Чорнобиля, був фільм про перемир’я. Але що це за перемир’я, коли стріляють? Як мають вести себе люди, котрі роблять історію в державі і щось вирішують? Це має бути «перемир’я», чи, за словами п. Савченко, «мир буде тільки за допомогою війни»?
— Надія Савченко має право так казати, бо вона — воїн і своїм життям заслужила на таке право. А я не можу нічого порадити. Бо будь-яку війну легко починати і важко закінчувати. Крім усього іншого, на війні заробляють колосальні суми грошей. Але тим людям, котрі під час війни крадуть у свого народу, пощади не буде.
— Повернімося до «Правил бою». Олександр Усик сьогодні був, брав участь в епізоді?
— Він зіграв у невеликому епізоді, але тут важлива вже сама його присутність. Усик для нас — це прапор, і Василь Ломаченко — також.
— Для серіалу це — практично асоціація…
— Це — нові обличчя нашої країни, котрим хочеться вірити і котрих поважаєш.
— А яке основне правило, за яким варто жити українцям?
— Наш бій триває вже третій рік. Але правило одне, як каже Сашко Усик, — «сила духу — найголовніше». Не гроші, не фінансові потоки, нам потрібна сила духу. І в кіно також.
Розмовляла Яніна Соколова, «5 канал»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...