Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 22, 2020

Олександр Севідов: «У Львові створюється фактично нова команда»

Автор:

|

Липень 11, 2013

|

Рубрика:

Олександр Севідов: «У Львові створюється фактично нова команда»

Головний тренер львівського футбольного клубу «Карпати» Олександр Севідов проаналізував ігри своєї команди на зборах у Словенії.
— Із цих ігор я багато для себе взяв. Звісно, хотілося би вигравати, але зі сильними суперниками навіть нічия – непогано. Проте ми завжди грали на перемогу, але на неї не награли. З іншого боку, поразка дає більше інформації для роздумів. Перемога може затьмарити розум, а так ми бачимо, що не все добре.
«Кубань», «Хайдук» — дуже добрі суперники. Вони гратимуть у Європі. Причому «Кубань» грала повністю основним складом. Що ж до наших завдань на цю гру, то ми продовжуємо будувати колектив. Доки гравці виконували поставлені завдання — було все нормально. Ми не давали супернику розбігатися, самі створювали моменти. Мали їх не менше, аніж «Кубань», але не все змогли реалізувати. Тішить також те, що багато молодих гравців витримало темп матчу. Це добре, але ми ще робимо забагато помилок, аби вигравати такі матчі. Тому й пропустили голи, а в підсумку – програли.
— Чи можна стверджувати, що Павло Ксьонз зараз — лідер «Карпат»?
— Не будемо поки що так категорично говорити. Так, він забив два м’ячі, але якби, наприклад, Федорчук забив два, то чи він був би лідером? Першочергове наше завдання — це створення колективу, у якому гравці будуть битися один за одного. Ксьонз — лідер, Федорчук, Бартуловіч — теж лідери. Для чого ж ми їх запрошували? До речі, у Словенії гра у виконанні Ксьондза не була аж такою яскравою. Скажімо, у матчі проти «Домжале» були моменти, коли він виглядав яскравіше. Проте він виконує все, що треба. Я впевнений, що Павло буде прогресувати. Потенціал у нього є, а ще є швидкість. Якщо розкрити його потенціал до кінця, то він може бути грізною зброєю.
— Третій матч поспіль «Карпати» виграють по ходу поєдинку, але не перемагають у підсумку…
— Не хочу переходити на банальності й казати, що краще зараз будемо програвати, аніж потім. Я не виправдовуюся, але зараз у Львові створюється фактично нова команда. Ми маємо сформувати колектив, який буде прогресувати. Звичайно, хочеться вигравати, бо неприємно пропускати голи. Поки що ми говоримо про помилки індивідуального характеру, але й над тактикою теж треба працювати. Є й моменти психологічного характеру. Наприкінці матчу я випустив хлопців 1994 року народження. До того ж ми наразі граємо без форвардів. Так, є певні претензії, але я бачу бажання команди перемагати. Гру ми завершували в атаці та мали гарні моменти. Ми скористалися з помилок «Кубані», вони – із наших. Нам-то до їхніх проблем байдуже, а от свої треба виправляти.
— Чи є прогрес у командних діях?
— Ми додаємо в командних діях, швидкості, у нас більше гравців бере участь у завершені атаки. Це не може не тішити. Моменти є, але поки що небагато забиваємо. А суперник нас карає ледь не за кожну помилку. Тому про прогрес наразі зарано говорити. Побачимо, що буде потім.
Західна інформаційна корпорація

До слова
Менеджмент «Карпат» готує план розвитку клубу спільно з уболівальниками з громадської організації «Завжди вірні», яким були делеговані управлінські повноваження. Зокрема, у плані буде прописано механізм зменшення дефіциту бюджету клубу, основи трансферної політики, промоції команди й багато іншого. Що ж до завдань основної команди, то керівництво хоче, щоби «зелено-білі» стабільно виступали в єврокубках. А досягти цього «??Карпати» мть заа допомогою своїх вихованців, кількість яких у основній команді повинна збільшитися. Ігор Дедишин, генеральний директор клубу, запевнив, що засилля легіонерів у клубі не буде. Зазначимо, що багаторічний лідер «Карпат» Ігор Худоб’як підписав орендну угоду терміном на один рік із російським «Ростовом». «Одразу погодився на перехід. Залишилося вирішити тільки формальності з нашим клубом», — сказав він. За словами футболіста, останнім часом у нього були дуже напружені стосунки з керівництвом «Карпат».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply