Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 20, 2020

Олег Брусков: «Ми пропагуємо здоровий спосіб життя й підтримуємо дитячий спорт»

Автор:

|

Квітень 18, 2013

|

Рубрика:

Олег Брусков: «Ми пропагуємо здоровий спосіб життя й підтримуємо дитячий спорт»

Завдання української промоутерської компанії Global Box-Promotion — зробити так, щоби найкращі українські боксери виступали в себе на Батьківщині, а не виїжджали робити кар’єру за кордоном. Про це в інтерв’ю кореспондентові заявив Олег Брусков, генеральний директор української промоутерської компанії Global Box-Promotion.

— Що входить до планів вашої компанії в найближчому та в подальшому майбутньому?
— Промоутерську компанію Global Box-Promotion було створено в лютому 2012 року. 30 березня 2013-го ми провели вже третій турнір в Україні під назвою «Бокс на SUPER-швидкості», у межах якого відбулося два титульних поєдинки. Тим самим ми зробили те, що не вдалося торік, оскільки тоді в нас виникли певні труднощі. Однак і зробити ми встигли вже багато. Минулого року чемпіоном світу в середній вазі за версією Всесвітньої боксерської федерації (WBF) став киянин Віталій Копиленко, ще один титул інтерконтинентального чемпіона в напівлегкій вазі за версією Всесвітньої боксерської федерації (WBF) завоював наш боксер із Києва Тимур Ахундов. А 30 березня ц. р. п. Ахундов уже провів бій за звання чемпіона світу за версією WBF. Тобто, те, що я обіцяв торік, мені вдалося здійснити лише тепер. 2013-го ми плануємо провести набагато більше турнірів, ніж було досі. Зокрема, до нас надходять пропозиції виступати й у Європі, і в Америці, але знову ж ми хочемо перенести все сюди, в Україну.
— Наприкінці березня в рамках турніру «Бокс на SUPER-швидкості» пройшов і дитячий фестиваль бойових мистецтв «Майбутні чемпіони». Популяризація здорового способу життя, як зараз кажуть, «мода на спорт» є головною метою Global Box-Promotion?
— Так, ми пропагуємо здоровий спосіб життя й підтримуємо дитячий спорт. І взагалі, ми прагнемо зробити так, аби розвиток спорту був масовим по всій Україні. На дитячому фестивалі бойових мистецтв було представлено майже всі види єдиноборств. Це – і кунг-фу, і карате-до, кіукушінкай карате, кікбоксинг, боротьба кураж, муай-тай, айкідо, теквондо й інші види боротьби. Зараз ми підібрали гарних тренерів, які займатимуться з дітьми. У нас також є домовленість і з нашими чемпіонами, які проводитимуть майстер-класи для дітей. Що, своєю чергою, стане великим стимулом для розвитку підростаючого покоління. Ми плануємо кожен наш турнір провести під гаслом: «Здоровий спосіб життя — для кожного українця!»
— Чи співпрацюєте ви з іншими промоутерськими компаніями? Може, плануєте якісь спільні проекти, наприклад, з промоутерською компанією братів Кличків К2 Promotions?
— Ні, спільних проектів ми не плануємо. Оскільки в кожної компанії є свої сильні боксери. Які в нас основні промоутерські компанії? Це — Global Box-Promotion, К2 Promotions, Elite Boxing Promotion, Union Boxing Promotion. Усі ці чотири компанії, за версією журналу «Ринг», зробили найбільший внесок у розвиток боксу. І всі ці компанії між собою співпрацюють і є партнерами.
— Чи ставить ваша компанія також собі за мету бути серед найкращих і в найпрестижніший у боксі надважкій вазі?
— Звісно, ми проводимо селекційний відбір. Цим питанням у нас займається заслужений тренер України Олександр Ліхтер. І ми вже знайшли кілька бійців. Гадаю, що дехто з них перейде з любительського боксу в професійний. Інші боксери приїдуть до нас із Росії. Зазначте, вони їдуть не до Німеччини, а до України. Ще є деякі ваговики з Африки. Наразі вони проходять відбір, а найкращих із них ми тренуватимемо тут, в Україні. Хочу всіх запевнити, що до кінця року уболівальники зможуть побачити виступи найуспішніших наших боксерів-надважковаговиків.
— А самі ви боксом займалися?
— Так, я й зараз із хлопцями в парах стою. Боксом займаюся із самого дитинства, навіть виступав на різних юнацьких турнірах.
Розмовляв Михайло Мельник, Укрінформ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply