Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 21, 2020

Наталія Брандафі: «Для нас завжди важливо доставити посилку в найкоротший термін і належної якості»

Автор:

|

Червень 19, 2014

|

Рубрика:

Наталія Брандафі: «Для нас завжди важливо доставити посилку в найкоротший термін і належної якості»

image2-kopyya

Зараз маємо політичну нестабільність, буремність подій в окремих реґіонах України. А як працює пошта? Бо родина завжди залишається родиною — допомагаємо їй, турбуємося, переживаємо. Коли в українській державі не завжди можна отримати гроші з такої, здавалося б, надійної структури, як банк, то що тепер відбувається з доставкою посилок, грошей і інших відправлень зі Сполучених Штатів до України? Із цим запитанням я звернулася до п. Наталі Брандафі, керівника корпорації «Міст-Америка Інк.»

— Пані Наталю, мабуть, за понад 20 років керування корпорацією на теренах Америки вам уперше доводиться працювати в таких непростих обставинах. Як справляєтеся? Чи можливий зв’язок із тими родинами, які проживають на території, де зараз відбуваються воєнні дії?
— Справляємося, хоча, звісно, переживаємо: і за ситуацію в Україні загалом, і за долю тих, хто зараз живе на території воєнних дій, і підтримуємо тих, хто звертається до нас по допомогу в цей важкий час. Даємо всьому цьому раду завдяки чіткій скоординованості праці представників, у першу чергу, української сторони нашої корпорації.
— Тобто, відправляти посилки в Донецьку та Луганську область можна й зараз? Чи це надійно?
— Так, доставка працює надійно в усіх реґіонах України. Маємо досвід, здобутий за роки, коли то тут, то там на пострадянському просторі виникали локальні конфлікти.
— І що, доставляєте навіть до тих населених пунктів, де ведуться бойові дії, — у Слов’янськ, Артемівськ, Горлівку?
— Туди теж доставляємо поки що без затримок, буває, що доставка триває на день чи два довше, але не більше. Нашим кур’єрам доводиться думати про безпеку, адже на вулицях України — люди з автоматами, але дотепер усе було спокійно, без негативних випадків.
— Пані Наталю, а як щодо Криму? Чи тепер, після його анексії, щось змінилося у відправленні поштових переказів, пачок, бізнесових вантажів?
— Й у Крим доставляємо, як раніше, без затримок. Ціни на пересилку туди теж залишаються українськими. Хоч нам було заявлено, що будемо працювати, згідно з російськими законами, але там вони ще не набули чинності. Та й коли набудуть, то це будуть тільки наші турботи, а не наших клієнтів. Ми доставимо всі посилки, виконаємо всі наші зобов’язання перед ними, як і пообіцяли в час прийому посилок. Адже ми доставляємо посилки в Росію, тож маємо досвід роботи з російськими органами влади.
— «Міст» уже 25 років — на ринку. Чи є якісь новинки?
— Зараз у нас інтенсивно розвивається інтернет-торгівля. Клієнти з України й усіх інших країн, куди ми пропонуємо доставку, купують товари в інтернет-крамницях США, а наша компанія доставляє їх за вказаними адресами. Таким чином, товари коштують їм дешевше, бо в Україні ціни в магазинах – вищі, ніж тут.
Загалом, українці — освічена в ІТ-сфері нація. Американські, німецькі й інші компанії мають там тисячі своїх працівників. Отже, закупи в Інтернеті для них — справа відома та приємна.
Також хочу нагадати нашим клієнтам, що в нас – дуже низькі ціни на пересилку грошей. Компанія переказує їх у банки в Україні, де отримувач може їх забрати, не маючи там рахунку, і доставляє на адресу тим, кому ця послуга потрібна. Щоправда, у США ми надаємо цю послугу не в повсюдно. Пропонуємо її в тих штатах, де в нас є ліцензія, бо її потрібно отримувати в кожному штаті окремо. Щодо додаткової інформації клієнти можуть звертатися до нашого бюро в Нью-Джерзі або в Торонто.
— Пані Наталю, моє наступне запитання може видатися дещо політично забарвленим. Якщо виходити з ваших особистих спостережень, чому все-таки певна частина українців, котрі живуть тут, в Америці, уже чимало років, виступає проти тих перетворень, що зараз відбуваються в Україні?
— Ми щодня спілкуємось із клієнтами з різних куточків України, котрі купують товари в інтернет-крамницях США та з місцевими імміґрантами з України. Дуже часто російськомовні міґранти зі східних українських реґіонів, наші клієнти, не підтримують нового українського уряду в Києві. Причину такого ставлення я вбачаю в тому, що вони, живучи тут, наприклад, 7-10 років, продовжують дивитися російське телебачення. Мовна проблема, а також звичка отримувати головні новини з Москви і є причинами такого ставлення.
Кілька днів тому мені довелося поспілкуватись із нашим клієнтом із Донецька, котрий купує товари в інтернет-магазинах США, які наша компанія для нього доставляє. Чоловік розповів про тамтешнє життя: на дорогах часто крадуть або й відбирають автомобілі, у крамницях не завжди є потрібні продукти. Цього, заявив він, не було в Києві під час протестів на Майдані. Директори на підприємствах наказують не виходити на роботу через небезпеку для життя, але людям потрібні гроші, щоби купити їжу, щоби жити. Він розуміє, що війна на Донбасі — це війна за владу, а не за мову, як її часто інтерпретують.
— Доставка в країни Співдружності Незалежних Держав (СНД): чи все й завжди вчасно?
— Те, що стосується нашої роботи, ми виконуємо згідно з домовленостями та встановленими графіками. Усе ж затримки іноді можливі. Так, одна з причин цього – передсвятковий ажіотаж, коли корабель або літак не може прийняти всі відправлення одразу. Тому ми просимо клієнтів перед святами, на які зазвичай люди вітають своїх близьких подарунками (наприклад, на Різдво чи Великдень), аби вони заздалегідь знайшли час потурбуватися про привітання – на тиждень-два раніше, урахувавши наші терміни доставки. Але ми попереджаємо про можливість подібної ситуації наших клієнтів ще при оформленні відправлення, допомагаємо продумати найоптимальніші шляхи доставки. Для нас завжди важливо доставити посилку в найкоротший термін і в належному стані.
— Чи буває таке, що посилки губляться? Адже відправлень — величезна кількість, на шляху від пункту прийому до отримувача вони проходять не через одні руки…
— Так, «рук», як ви сказали, — багато. Але в нас немає випадкових людей. Є два критерії, на які ми орієнтуємося при комплектуванні кадрів: професіоналізм і порядність. Окрім того, наша компанія постійно працює з уже набраним персоналом над удосконаленням якості доставки на місці, за адресою. Кур’єри в Україні проходять регулярне тренування, вивчають усі деталі доставки, потрібний рівень спілкування з клієнтами.
Компанія видала книжку-інструкцію, ознайомитись із якою кур’єр повинен перед тим, як приступить до праці. А наш центр обслуговування в Україні вибірково телефонує до клієнтів і запитує про роботу кур’єрів, їхню ввічливість і охайність. Це — щодо персоналу.
А загалом, у нас загубитися посилці, бандеролі чи іншому вантажу фактично неможливо. Спеціальне програмне забезпечення здійснює неухильний контроль абсолютно за кожним поштовим відправленням — від моменту доставки до нашого складу й до пункту призначення.
Контроль, до того ж, — подвійний. Кожен із наших клієнтів у США може будь-якої миті відстежити проходження й статус своїх посилок на нашому сайті: www.meest.us, або https://t.meest-group.us. Увівши номер пакунка (він розташований у правому горішньому кутку митної декларації), клієнт побачить дату відправки свого пакунка зі складу в США, прибуття до сортувальної станції в Європі та його подальшого скерування до реґіонального офісу, а також дату вручення відправлення адресатові. Стосовно будь-якої додаткової інформації завжди можна звернутись за безкоштовним номером телефону: 1800-288-9949, або для міжнародних дзвінків — 1800-288-9949.
— А от колись я чула скаргу однієї жінки на те, що вона замовила товар Інтернетом, а він загубився дорогою з крамниці на корабель…
— Таке могло трапитися, якщо та жінка замовляла доставку товару з магазину на наш центральний склад, але не вказала своїх даних на коробці, і ми не можемо її ідентифікувати. Бо на коробці — лише адреса крамниці й наша, а ми отримуємо тисячі посилок на день. Це могла бути також помилка американської кур’єрської служби UPS. Ця служба щодня доставляє на наш склад кілька посилок, які нам не адресовані. Помилки – можливі, бо ж люди схильні до помилок, але наше правило — 100 % фінансова відповідальність за них перед клієнтом і постійна праця над тим, аби вони не повторювалися.
— А яка схема доставки відправлень уже по прибутті в Україну?
— Після отримання центральним складом у Львові розмитнені посилки розвозять на місцеві філії в майже всі обласні центри за один-два дні, здебільшого за ніч. Коли посилка прибула в місто, де проживає отримувач, ми одразу надсилаємо йому SMS-повідомлення про час доставки. Тому дуже важливо, щоби наш клієнт завжди повідомляв телефон отримувача, бо ця інформація часто вирішує термін доставки. Якщо отримувача в цей час не буде вдома, він має змогу відписати SMS з уточненням зручного для нього часу. Коли ж раптом трапилося так, що отримувача не було за вказаною адресою й наш кур’єр не отримав від нього відповіді на SMS, то він зобов’язаний залишити за адресою на ручці дверей повідомлення з інформацією та контактними телефонами. Тобто, компанія завжди може доставити посилку в найкоротший термін.
— Як правильно розмитнювати товари, щоби не переплачувати?
— Наші фахівці мають відповідні знання та досвід. Вони розкажуть, як розподілити вантаж за вагою, асортиментом, кількістю адресатів, аби все узгоджувалося зі законодавством і потребувало якнайменше витрат. А наші брокери в США й Україні організують професійне розмитнення.
— Зараз багато людей купує речі он-лайн. Товар здешевлюється за рахунок відсутності багатьох митних витрат. Що ви порадите із цього приводу?
— Справді, зараз є попит на такі види відправлень. А замовляти через нашу компанію – надзвичайно вигідно, тому що наші склади розташовані в штатах Нью-Джерзі й Делавар, де податки або зовсім або частково відсутні. Це особливо може зацікавити клієнтів, котрі мешкають в Україні та країнах СНД. «Міст-Америка Інк.» надає безкоштовно свою адресу в США для доставки придбаних у американських інтернет-крамницях речей. Отримавши покупки, ми акуратно перепаковуємо їх, об’єднуємо за потреби кілька замовлень у одну коробку та доставляємо посилку на адресу замовника. Детальніше про ці послуги можна прочитати на нашій сторінці «Доставка товарів з інтернет-магазинів і аукціонів США».
— Пані Наталю, що ви побажаєте нашим читачам?
— Гарних покупок. Зараз скрізь — розпродажі. Сезонні й до Дня Незалежності Америки. Можна набагато дешевше придбати найрізноманітніші товари. Іще побажаю не втрачати родинних зв’язків. Не забути привітати з днем народження, річницею весілля, закінченням школи, професійним святом. А «Міст-Америка Інк.» завжди допоможе із цим — маємо чудову послугу якраз для такої нагоди. Доставимо букет квітів або кошик відбірних фруктів до святкового столу колегам, друзям чи просто добрим людям, котрим чимось завдячуєте. Тож гарних вихідних і свята всім!

Розмовляла Надія Бурмака

Аби знайти найближчого до вас представника Корпорації в США, скористайтеся безкоштовним телефоном: 1-800-288-9949

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply