Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 18, 2020

Мар’яна Іванишин: «Мої брати так і залишилися в аматорському футболі»

Автор:

|

Квітень 05, 2018

|

Рубрика:

Мар’яна Іванишин: «Мої брати так і залишилися в аматорському футболі»

Гравчиня національної збірної України Мар’яна Іванишин працевлаштувалася у футбольному клубі «Медик» (Конін), одному з найтитулованіших колективів Польщі, що останні чотири роки поспіль виграє золоті медалі. У цьому сезоні команда також очолює турнірну таблицю польської Екстракляси.
— Приємно, що моїми послугами зацікавився великий футбольний клуб, — розповідає Мар’яна Іванишин. — Усе ж не так часто топові команди звертають увагу на українок. Тетяна Романенко виступає у Франції, але лише у другому за рангом дивізіоні. Мені ж вдалося потрапити до сильного західноєвропейського клубу, що домінує у чемпіонаті. Поляки запросили на оглядини і після п’яти днів запропонували укласти угоду на рік. Я захищатиму кольори просто фантастичного клубу.
— Чим саме вам імпонує польський «Медик»?
— У Коніні є спеціалізована футбольна база, де живуть і тренуються лише жінки. Маємо всі умови для праці та відновлення: чотири тренувальні поля, басейн, сауну. У клубі тренуються не лише дорослі, але й діти. Це справжній рай для дівчаток, які мріють стати футболістами. У моїй команді грають ще три приїжджі дівчини, з Америки, але вони мають польське коріння та громадянство Польщі. Інші ж дівчата — місцеві. То ж я стала першою леґіонеркою в «Медику». Мене тепло прийняли у польському колективі.
— На якій позиції гратимете у Польщі?
— У збірній України дію на позиції оборонця, а от поляки залучили мене у центр півзахисту. Маю бути плеймейкером та організовувати атаки команди. Тренери оцінили мою швидкість і техніку. Із технікою в мене справді все гаразд. Наприклад, можу десять хвилин безперестанку набивати м’яча ногою. До слова, тренуюся по кілька разів на тиждень.
— А чому обрали саме футбол?
— З дитинства люблю цей вид спорту, тримала кулаки за Андрія Шевченка. Також уболівала за мадридський «Реал». У футбол граю з восьми років, розпочинала зі своїми братами, які любили поганяти м’яча. У 15 років стала професіональною футболісткою, а мої брати так і залишилися в аматорському футболі.
Розмовляла Олег Зубарук, «Експрес»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply